сёння 21 кастрычніка

Навіны

Да ўвагі наведвальнікаў! Выстаўка "Адыходзячая натура" 29.09.2017

Да ўвагі наведвальнікаў! Выстаўка "Адыходзячая натура"

Шаноўныя наведвальнікі! Нагадваем вам, што ў Музеі гісторыі тэатральнай і музычнай культуры працягваецца выстаўка аўтарскай лялькі Валерыі Гайшун "Адыходзячая натура". Спяшайцеся ўбачыць!  Тэрмін працы выстаўкі працягнуты да 23 кастрычніка 2017 года.

Выстаўка-прэзентацыя “Масонскія знакі” 22.09.2017

Выстаўка-прэзентацыя “Масонскія знакі”

Шаноўныя наведвальнікі! Запрашаем вас на выстаўку-прэзентацыю “Масонскія знакі”, якая адбудзецца 4 кастрычніка а 17 гадзіне ў Музеі гісторыі тэатральнай і музычнай культуры (Музычны зав., 5) Падрабязней

Конкурс "Звонкія ноткі"-2017 13.09.2017